Główna   Kontakt     e-mail: sp@oleszyce.org.pl

Dyrekcja

Nauczyciele

Uczniowie

Rodzice

Patron

Sport

Ogłoszenia

Pedagog

Dokumenty szkoły

Konkursy


Przemyskie Centrum Edukacji Nauczycieli
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Stowarzyszenie CZAS NA POMOC
PUBLICZE GIMNAZJUM im. ORŁA BIAŁEGO W OLESZYCACH

statystyki www stat24
  Uczniowie »   

W roku szkolnym 2017/2018 do szkoły uczęszcza 425 uczniów, którzy ucza się w 22 oddziałach. Przy naszej szkole działa również oddział przedszkolny do którego uczęszcza 11 szesciolatków.


  warsztaty plastyczne 22-12-2017   07:17:27
  

21 grudnia 2017 r. uczniowie klasy III a wraz ze swoją wychowawczynią P. M. Żaczek  wzięli udział w warsztatach plastycznych „Ozdoby świąteczne – akcja specjalna”,  które odbyły się w Miejsko – Gminnej Bibliotece w Oleszycach.  Zajęcia prowadziły wolontariuszki: Sylwia i Renata Maszlanka w ramach programu : „Projektor – wolontariat studencki” ,  który realizowany jest przez Fundację Edukacyjnej Przedsiębiorczości. Dzieci z wielkim zapałem i zaciekawieniem  pracowały pod czujnym okiem wolontariuszek, a efektem końcowym były oryginalne i niepowtarzalne kartki świąteczne oraz fantazyjne choinki.

[więcej]  
 
  „Wiem wszystko o mojej miejscowości” 06-12-2017   17:02:39
     

Sukces w Powiatowym Konkursie „Wiem wszystko o mojej miejscowości”

Uczniowie klas gimnazjalnych odnieśli kolejne sukcesy w konkursie na szczeblu powiatu. W XX edycji Powiatowego Konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lubaczowie wzięło udział 23 uczestników z naszej szkoły. Celami konkursu są m. in. twórcze zainspirowanie młodzieży do badań i dokumentowania dziejów oraz wyłonienie młodych talentów historycznych, plastycznych i fotograficznych. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować prace historyczne w formie prezentacji multimedialnych, prace plastyczne oraz fotograficzne. Można było uczestniczyć w jednej, dwóch lub nawet trzech kategoriach konkursu. Zaznaczyć trzeba, że nasza uczennica Julia Borowiec (klasa III c) jako jedyna z uczestników tej edycji konkursu wzięła udział we wszystkich trzech kategoriach konkursowych.


[więcej]  
 
  ,,Kolorowe pięterko" 19-10-2017   17:14:15
  

06.10.2019 r. odbyła się wycieczka autokarowa do Centrum Zabaw ,, Kolorowe pięterko" w Lubaczowie. W wycieczce wzięło udział 12 dzieci  oddziału zerowego ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Oleszycach  pod opieką wychowawczyni  Elżbiety Ozimek , oraz rodziców Magdaleny Sęga, Arkadiusza Grabik, Zbigniewa Sitarz. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci. Po dotarciu na miejsce przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w centrum zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Dzieci z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, armatek na piłeczki, koników. Atrakcją były ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami.   Wyjazd na długo zapadnie w pamięci wszystkich dzieci...

zdjęcia

[więcej]  
 
  Tańce i szachy 07-09-2017   13:43:36
  

Zajęcia szachowe

Zajęcia taneczne  

[więcej]  
 
  Dyżury na stołówce 07-09-2017   13:39:50
  

Harmonogram korzystania ze stołówki szkolnej w roku szkolnej 2017/2018

[więcej]  
 
   skocz: [ 1 ][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18]

Plan zajęć

Kalendarz szkolny

Dzwonki

Publikacje nauczycieli

Galeria zdjęć

Hala sportowa

Ważne linki

Biblioteka

Swietlica szkolna


CEN

CEN

Urzšd MiG Oleszyce

http://www.swiatpogody.pl

Administrator © 2oo6 by e-mail: vdyr@oleszyce.org.pl