Główna   Kontakt     e-mail: sp@oleszyce.org.pl

Dyrekcja

Nauczyciele

Uczniowie

Rodzice

Patron

Sport

Ogłoszenia

Pedagog

Dokumenty szkoły

Konkursy


Przemyskie Centrum Edukacji Nauczycieli
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Stowarzyszenie CZAS NA POMOC
PUBLICZE GIMNAZJUM im. ORŁA BIAŁEGO W OLESZYCACH

statystyki www stat24
  Hala Widowiskowo-Sportowa »   

Zapraszamy do korzystania z hali sportowej. Hala jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 21.00, natomiast w soboty w godz. od 12.00 do 20.00 i w niedzielę w godz. od 15.00 do 20.00. W sprawie rezerwacji oraz załatwiania wszelkich formalnosci należy kontaktować się z koordynatorem hali widowiskowo-sportowej dyrektorem Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Oleszycach mgr Anną Gryniewicz, tel. (016)6328786, e-mail:mgck@wp.pl

1. REGULAMIN HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ »

  turniej siatkówki 20-02-2017   13:21:57
  

18.02.2017 r., w hali widowiskowo-sportowej w Oleszycach, odbył się VI Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn: „TiS Stare Oleszyce", „OSP Stare Oleszyce", „40 PLUS", „JLB Przerwa", „OSP  Oleszyce" i „Nowa Grobla". Uczestników podzielono na dwie grupy, gdzie mecze odbywały się w systemie „każdy z każdym".

 • Grupa I: „Nowa Grobla", „40 PLUS" i „TiS Stare Oleszyce"
 • Grupa II: „OSP Stare Oleszyce", „JLB Przerwa" i „OSP Oleszyce".

Zwycięzcy grup - „TiS Stare Oleszyce" oraz „OSP Oleszyce" awansowały do ścisłego finału i rozegrały emocjonujący mecz o Puchar Burmistrza. Zwycięzcą turnieju została drużyna  „OSP Oleszyce", II miejsce wywalczyła drużyna  „TiS Stare Oleszyce", III - miejsce dla drużyny „40 PLUS", IV miejsce przypadło drużynie „JLB Przerwa", a miejsce piąte ex aequo zajęły drużyny „OSP Stare Oleszyce" i „Nowa Grobla. W trakcie turnieju rozegrano 8 meczy. Wszystkie spotkania skrupulatnie sędziowali Pan Tomasz Kida, Pan Tomasz Sałek oraz Pan Dominik Mamczura. Na zakończenie turnieju, Pan Robert Brudniak - v-ce Burmistrz M i G Oleszyce wręczył drużynom pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe, a zwycięzcy turnieju otrzymali puchar. Organizacją tego wydarzenia był: Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach, oraz Urząd Miasta i Gminy Oleszyce.

zobacz zdjęcia

[więcej]  
 
  Zabawa mikołajkowa 09-12-2015   13:12:24
  

W niedzielne popołudnie 6 grudnia 2015 roku, hala widowiskowo – sportowa w Oleszycach rozświetliła się mnóstwem kolorowych światełek. Przybyło dużo dzieci wraz z rodzicami, aby spotkać się z tak długo oczekiwanym gościem "Mikołajem". Dla wszystkich przybyłych dzieci i dorosłych czekało dużo miłych niespodzianek i atrakcji.

więcej na: http://www.oleszyce.pl/pl/1832/158374/Spotkanie_z_Mikolajem.html

dodał: admin  
 
  Wolna Grupa Bukowina 05-11-2014   13:46:46
  

31 października br. na hali sportowo - widowiskowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Oleszycach, dzięki Stowarzyszeniu "Czas na pomoc" odbył się koncert zespołu: Wolna Grupa Bukowina. Polska grupa muzyczna, która prezentuje nurt poezji śpiewanej, swój początek rozpoczęła w latach 70 XX wieku. Od ponad 40 lat, stale koncentruje z wielkim powodzeniem po Polsce. Zespół ten zdobywa coraz szersze grono odbiorców, również młodego pokolenia. Grupa na swoim koncie posiada wielorakie występy zarówno w Europie jak i zagranicą m.in dla Polonii w Kanadzie, USA i Irlandii.

Koncert został poprzedzony występami zespołu tanecznego "Dzieci Oleszyc". Został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Oleszyce i okolice w barwach jesieni".

kl. I – III (prace plastyczne)

 • I – Michalina Czajkowska – klasa II – SP Oleszyce
 • II  - Bartosz Joniec – klasa III – SP Stare Oleszyce
 • III – Maja Stupak – klasa I a – SP Oleszyce

Wyróżnienia

 • Aleksander Puka – klasa III c – SP Oleszyce
 • Rafał Paryniak – klasa Ib – SP Oleszyce

kl. IV – VI prace plastyczne
I – Aleksandra Janczura – klasa V SP Oleszyce
II – Stanisława Kowal – klasa V SP Stare Oleszyce
III – Kacper Paryniak – klasa IV SP Oleszyce

Fotografie

 • I – Emilia Grabiec – klasa Va – SP Oleszyce
 • II – Paweł Pilśniak – klasa V – SP Stare Oleszyce
 • III – Karol Kubala – klasa Vb – SP Oleszyce

Wyróżnienia

 • Weronika Żaczek – klasa IVa – SP Oleszyce
 • Jagoda Błaż – klasa VIb – SP Oleszyce
 • Natalia Dobosz – klasa IVb – SP Oleszyce

galeria zdjęć

dodał: admin  
 
  Koncert Eleni 30-04-2013   15:37:56
  

 26 kwietnia 2013 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej  w Oleszycach Eleni wraz z trzyosobowym  zespołem, zaśpiewała swoje największe przeboje. Jej piosenki jak zawsze brzmiały ciepło i radośnie. Pięknie zaśpiewała, a wraz z nią wszyscy uczestnicy koncertu - od tych najmłodszych - aż po najbardziej sędziwych. Niemal dwugodzinny koncert i piosenki przez nią śpiewane, płynące niejako z głębi duszy poruszyły w odbiorcach najdelikatniejsze struny. Artystka zaangażowała do wspólnego śpiewania wszystkich obecnych, a szczególnie najmłodszych, których zaprosiła na scenę. Owacje na stojąco były dowodem, że utwory śpiewane przez Eleni wciąż cieszą się ogromną popularnością. Po koncercie powiedziała, że jest pod wrażeniem przyjęcia, jakie zgotowali jej widzowie. – Cieszę się z tego, że pomimo tego, że już tyle lat jestem na estradzie, ludzie nadal chcą przychodzić, chcą słuchać, chcą się ze mną spotykać, i myślę, że to jest najcudowniejszy i najwspanialszy prezent na te 37 lat mojej pracy na scenie- twierdzi Eleni. Podziękowania za kilkadziesiąt minut wspaniałych przeżyć artystycznych złożył artystce  Burmistrz MiG Oleszyce Andrzej Gryniewicz. Na zakończenie w hali rozbrzmiała „Barka”, ulubiona pieśń papieża Jana Pawła II, którą Eleni zaśpiewała wspólnie z zaproszonymi na scenę dziećmi. Po koncercie artystka mimo zmęczenia bardzo chętnie rozdawała autografy a słuchacze mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

zobacz zdjęcia

dodał: admin  
 
  Turniej o Puchar Burmistrza w piłke halową 12-12-2011   13:47:35
  

 11 grudnia w niedzielę w Hali Widowiskowo - Sportowej w Oleszycach odbył się turniej w piłkę halową o Puchar Burmistrza MiG Oleszyce. W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Zawodnicy grali dwie połowy po 12 min. Każda z drużyn musiała rozegrać 3 mecze. W sumie zagrano sześć spotkań. Wszystkie swoje mecze wygrała drużyna „Oldbojów” zdobywając tym samym Puchar Burmistrza. II miejsce wywalczyła drużyna „Actimel”, III - „OKS Kasztany” a IV –„ JLB Przerwa”. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary, zaś wszystkie zespoły-pamiątkowe dyplomy. Podczas rozgrywek wyłoniono również najlepszego napastnika- Paweł Paryniak oraz najlepszego bramkarza turnieju – Kazimierz Knap, obaj zawodnicy z drużyny „Oldboje”. Nagrody wręczył Burmistrz MiG Oleszyce, pan Andrzej Gryniewicz. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze, na boisku obowiązywała zasada FAIR PLAY. Organizatorem Turnieju była pani Anna Gryniewicz – dyrektor Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Oleszycach oraz Burmistrz MiG Oleszyce.

dodał: admin  
 
      skocz: [ 1 ][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11]

Plan zajęć

Kalendarz szkolny

Dzwonki

Publikacje nauczycieli

Galeria zdjęć

Hala sportowa

Ważne linki

Biblioteka

Swietlica szkolna


CEN

CEN

Urzšd MiG Oleszyce

http://www.swiatpogody.pl

Administrator © 2oo6 by e-mail: vdyr@oleszyce.org.pl