Główna   Kontakt     e-mail: sp@oleszyce.org.pl

Dyrekcja

Nauczyciele

Uczniowie

Rodzice

Patron

Sport

Ogłoszenia

Pedagog

Dokumenty szkoły

Konkursy


Przemyskie Centrum Edukacji Nauczycieli
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Stowarzyszenie CZAS NA POMOC
PUBLICZE GIMNAZJUM im. ORŁA BIAŁEGO W OLESZYCACH

statystyki www stat24
  Biblioteka »   

Zapraszamy do korzystania z biblioteki szkolnej oraz z Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej. Biblioteka jest czynna od poniedziałku do pi±tku w godzinach od 7.50 do 13.50. Opiekunem - nauczycielem bibliotekarzem jest mgr Lidia Paryniak, tel. (016)6315015 wew. 17.

1. REGULAMIN BIBLIOTEKI
2. REGULAMIN KORZYSTANIA Z ICIM
3. REGULAMIN WYPOŻYCZANIA DARMOWYCH PODRĘCZNIKÓW

  10-04-2017   13:13:42
  
CZYTELNICY MARCA:  
KLASY I - III 
1 miejsce - Maja Stupak /3a/ 
2 miejsce -  Amelia Hulak /3a/ 
3 miejsce - Malwina B±k /1a/  
KLASY IV - VI 
1 miejsce - Natalia Osztap /6b/ 
2 miejsce -   Karolina Lorenc /6b/ 
3 miejsce - Aleksandra Wojtak  /4b/
[więcej]  
 
  10-03-2017   10:05:58
  
CZYTELNICY LUTEGO:  
KLASY I - III 
1 miejsce - Maja Stupak /3a/ 
2 miejsce - Michał Czajkowski /3b/, Rafał Paryniak /3b/ 
3 miejsce - Marta Sopel /1b/ 
 KLASY IV - VI 
1 miejsce - Karolina Lorenc /6b/ 
2 miejsce -   Natalia Osztap /6b/ 
3 miejsce - Oliwia Nowicka  /4a/
[więcej]  
 
  23-02-2017   13:27:25
  

CZYTELNICY STYCZNIA:

KLASY I - III

1 miejsce - Julia Bartman /2b/

2 miejsce - Gabriel Gryniewicz /3a/

3 miejsce - Rafał Paryniak /3b/

KLASY IV - VI

1 miejsce - Michalina Czajkowska/4b/

2 miejsce - Natalia Trzebińczyk /4b/

3 miejsce - Klaudia Grochowicz /4a/

[więcej]  
 
  23-02-2017   13:25:04
  
CZYTELNICY GRUDNIA:  
KLASY II - III 
1 miejsce - Urszula Zawitkowska /3a/ 
2 miejsce - Rafał Paryniak  /3b/ 
3 miejsce - Adrian Pelczarski /3b/  
 KLASY IV - VI 
1 miejsce - Eryk Kopciuch /6a/ 
2 miejsce -   Karolina Lorenc /6b/ 
3 miejsce - Martyna Żuk /6b/  
[więcej]  
 
  12-12-2016   10:44:23
  
Czytelnicy
listopada:

Klasy I - III
1 miejsce - RAFAŁ PARYNIAK /KL. III b
2 miejsce - KATARZYNA SERAFIN /KL. II a
3 miejsce - OLIWIA SOPEL /KL.II b

Klasy IV - VI

1 miejsce - ERYK KOPCIUCH /KL. VI a
2 miejsce -MICHALINA CZAJKOWSKA/KL. IV b
3 miejsce - ALEKSANDRA WOJTAK /KL.IV b

[więcej]  
 
      skocz: [ 1 ][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18]

Plan zajęć

Kalendarz szkolny

Dzwonki

Publikacje nauczycieli

Galeria zdjęć

Hala sportowa

Ważne linki

Biblioteka

Swietlica szkolna


CEN

CEN

Urząd MiG Oleszyce

http://www.swiatpogody.pl

Administrator © 2oo6 by e-mail: vdyr@oleszyce.org.pl